אוריין השתתפה בוועידה השנתית של פורום IPL

מאות משתתפים מקרב חברות פארמה, ציוד רפואי, ספקי שירותים לוגיסטיים, יבואנים ויצואנים לקחו חלק בוועידה שדנה באתגרים לאורך שרשרת האספקה. הקימה ביתן עבור חברת הבת קונספטליין
25.10.21 / 08:22
אוריין השתתפה בוועידה השנתית של פורום IPL
25.10.21
אוריין השתתפה בוועידה השנתית של פורום IPL
25.10.21
אוריין השתתפה בוועידה השנתית של פורום IPL
25.10.21
אוריין השתתפה בוועידה השנתית של פורום IPL

אוריין, חברת הלוגיסטיקה והשילוח הבינ״ל, לקחה חלק בוועידה השנתית של פורום IPL לניהול שרשרת האספקה לתעשיית ה- HEALTHCARE שהתקיימה בשבוע שעבר במרכז הקונגרסים AVENUE.

 

אוריין אף הקימה ביתן עבור חברת הבת – אוריין קונספטליין - המתמחה בפתרונות לוגיסטיים בתחום הבריאות הכוללים הפצה לבתי חולים ובתי מרקחת, צי של 60 כלי הפצה ותובלה מבוקרים, בית מסחר לתרופות בצפון, שיתוף פעולה עם DB CHENKER LIFE, רוקח אחראי וצוות איכות, אישורים, תקנים והסמכות למתן שירותי הובלת ציוד רפואי ותרופות, הובלה בטמפ' מבוקרת וכן הובלת חומרים מסוכנים. וזאת על מנת לספק מענה למגוון הצרכים הלוגיסטיים של חברות בתחום.

 

מאות משתתפים מקרב חברות פארמה, ציוד רפואי, ספקי שירותים לוגיסטיים, יבואנים ויצואנים לקחו חלק בוועידה שדנה באתגרים לאורך שרשרת האספקה.

 

מחברת קונספטליין נמסר: ״שמחנו לקחת חלק בוועידה השנתית של פורום IPL ולהציג את הפתרונות הלוגיסטיים שלנו בתחום הבריאות״.

 

נזכיר כי בשנת 2018 רכשה אוריין את מניות הרוב (51%) בחברת קונספטליין מידי טל ליבוביץ׳, אשר ממשיך להחזיק כ-49% ממניות החברה ולכהן כמנכ״ל החברה. הביתן שעוצב בצבעי הלוגו החדש של קונספטליין משך את תשומת לב המשתתפים שהתעניינו בשירות וקיבלו את המידע הנחוץ מהמנכ״ל טל ליבוביץ׳ ומצוות ה-Healthcare של החברה.

 

 

 

המידע שמפורסם על ידי הפורום וכן במסגרת המפגשים וההרצאות שיתקיימו בפורום מעת לעת, מיועד לצורך החלפת מידע בין המשתתפים וקידום הידע הציבורי המשותף של הפעילים בפורום, ולא נועד להוות ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ אחר. מנהלי הפורום וכן המשתתפים בו והמפרסמים מידע באמצעותו אינם אחראים לשום פעולה שתתבצע על סמך מידע שנמסר ו/או הופץ בפורום והמשתתף בפורום אחראי לבדוק את כל המידע הרלבנטי לקבלת החלטותיו באמצעות אנשי המקצוע המתאימים ולא בהסתמך על המידע שמפורסם על ידי הפורום ו/או המשתתפים בו כאמור לעיל.