חברת ICL עברה בהצלחה מבדק איכות של פורום IPL

המבדק כלל בדיקה מקיפה תהליך ניהול הסיכונים, בדיקה פיזית של מקררים ומארזים מבוקרי טמפרטורה, תהליכי עבודה של מחלקת ה-Time Critical ובדיקת נהלים הנוגעים למשלוחי קנאביס רפואי. שי חיימוב: התכנית החדשה מציבה סטנדרט גבוה לספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות
23.06.20 / 11:13
חברת ICL עברה בהצלחה מבדק איכות של פורום IPL
23.06.20
חברת ICL עברה בהצלחה מבדק איכות של פורום IPL
23.06.20
חברת ICL עברה בהצלחה מבדק איכות של פורום IPL

חברת ICL עברה בהצלחה את מבדק האיכות של פורום Israel Pharma & Medical Logistics כחלק מתכנית הסמכת ספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות. המבדק נבנה בשיתוף עם תעשיית ה-Healthcare בישראל, תוך מענה לדרישות הרגולציה ומיקוד בנושאי הליבה של שרשרת האספקה.

 

במבדק משולבים נציגים מחברות תרופות ובתי מסחר מובילים בישראל והוא מתמקד בתהליכים חוצי חברה הנוגעים לטיפול במשלוחי פארמה וכמובן במערכת האיכות והתשתית הארגונית הנוגעים לתחום.

 

המבדק שבוצע בחברת ICL השבוע, כלל בדיקה מקיפה של נהלי החברה, תהליך ניהול הסיכונים, בדיקה פיזית של מקררים ומארזים מבוקרי טמפרטורה, תהליכי עבודה של מחלקת ה-Time Critical ובדיקת נהלים הנוגעים למשלוחי קנאביס רפואי.

 

אילן ביטון, מנכ״ל Enabling Insight, אשר הוביל את המבדק, מציין כי המבדק הוכיח שוב עד כמה שיתוף פעולה, פתיחות ותהליך שנתפר במיוחד לספקים יכולים לייצר מבדק איכותי ומקיף באופן יוצא דופן.

 

ארז שוורץ, מנהל תחום ה-Life science בחברת ICL מסר כי: ״המבדק מהווה אבן דרך נוספת במאמץ שלנו לשיפור מתמיד. התהליך החדש מאפשר לנו דיאלוג טוב יותר מול הלקוחות, בדגש על נושא האיכות״.

  

שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics, מסר כי: ״לאחר מספר מבדקים שערכנו, ניכר כי התכנית החדשה מציבה סטנדרט גבוה לספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות, מייצרת שפה אחידה וגשר בין דרישות הרגולציה לפעילות העסקית של הספק. אנו מזמינים חברות נוספות לקחת חלק בתהליך״.

 

 

 

המידע שמפורסם על ידי הפורום וכן במסגרת המפגשים וההרצאות שיתקיימו בפורום מעת לעת, מיועד לצורך החלפת מידע בין המשתתפים וקידום הידע הציבורי המשותף של הפעילים בפורום, ולא נועד להוות ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ אחר. מנהלי הפורום וכן המשתתפים בו והמפרסמים מידע באמצעותו אינם אחראים לשום פעולה שתתבצע על סמך מידע שנמסר ו/או הופץ בפורום והמשתתף בפורום אחראי לבדוק את כל המידע הרלבנטי לקבלת החלטותיו באמצעות אנשי המקצוע המתאימים ולא בהסתמך על המידע שמפורסם על ידי הפורום ו/או המשתתפים בו כאמור לעיל.