סוויספורט עברה בהצלחה את מבדק האיכות של פורום IPL

המבדק הנו חלק מתכנית חדשנית המייצרת סטנדרט אחיד בכל הנוגע להסמכת ספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות. רמי ויינברג, מנכ״ל סוויספורט ישראל: גם סוויספורט, העובדת על פי סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביצעה התאמות ושיפרה תהליכים
23.06.21 / 09:49
סוויספורט עברה בהצלחה את מבדק האיכות של פורום IPL
23.06.21
סוויספורט עברה בהצלחה את מבדק האיכות של פורום IPL

סוויספורט שרותי מטען ישראל עברה בהצלחה את מבדק האיכות לספקים לוגיסטיים של פורום IPL. המבדק הנו חלק מתכנית חדשנית המייצרת סטנדרט אחיד בכל הנוגע להסמכת ספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות.

 

במסגרת המבדק, אשר נבנה בשיתוף עם חברות התרופות, נבחנו היערכות המסוף לטיפול במשלוחי יצוא ויבוא, ניהול מערכת האיכות, טיפול באירועים חריגים, מתחמי האחסנה השונים ועוד. דגש מיוחד ניתן לתהליכים המרכזיים במסוף המטענים, כגון קליטה, ניטול, אחסון ובניית מטענים מבוקרי טמפרטורה. המבדק הובל מטעמה של סוויספורט ע״י שבתאי מיכאלי, מנהל הבטחת האיכות.

 

רמי ויינברג, מנכ״ל סוויספורט ישראל מסר כי: ״אנו שמחים לסיים בהצלחה את ההסמכה של הפורום, התהליך היה מאוד מקצועי. שמחתי לגלות שגם סוויספורט, העובדת על פי  סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביצעה התאמות ושיפרה תהליכים ואני משוכנע שתהליך הסמכת ספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות יהפוך לתו תקן בתעשייה״.

 

שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics מסר כי: ״הצטרפותה של Swissport לתכנית המבדקים הנה צעד חשוב מאחר ומסופי המטען מהווים חוליה משמעותית בטיפול במשלוחים אוויריים של תרופות ומוצרים רפואיים. ביצוע מבדק במסוף מטען הנו מורכב ונדרשת הבנה מעמיקה של תהליכי הליבה ושל הממשק מול מספר רב של גורמים בשרשרת, ביניהם חברות תעופה, משלחים, יצואנים יבואנים ורשויות רגולטוריות״.

 

 

המידע שמפורסם על ידי הפורום וכן במסגרת המפגשים וההרצאות שיתקיימו בפורום מעת לעת, מיועד לצורך החלפת מידע בין המשתתפים וקידום הידע הציבורי המשותף של הפעילים בפורום, ולא נועד להוות ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ אחר. מנהלי הפורום וכן המשתתפים בו והמפרסמים מידע באמצעותו אינם אחראים לשום פעולה שתתבצע על סמך מידע שנמסר ו/או הופץ בפורום והמשתתף בפורום אחראי לבדוק את כל המידע הרלבנטי לקבלת החלטותיו באמצעות אנשי המקצוע המתאימים ולא בהסתמך על המידע שמפורסם על ידי הפורום ו/או המשתתפים בו כאמור לעיל.