פורום IPL וחברת DSV קיימו מפגש בנושא יבוא ציוד רפואי

המפגש כלל היכרות עם תהליך יבוא אמ״ר, הסבר על אישורים ורישיונות, הנפקת אישורים במערכת מסלול, עדכוני מכס, רגולציה ועוד, וכן הרצאות של עו״ד גיל נדל וג׳קי זפרן, מנהל עמילות מכס בחברת DSV
16.09.19 / 11:02
לימור גיל שני, סמנכ״לית שיווק ומכירות בחברת DSV
16.09.19
לימור גיל שני, סמנכ״לית שיווק ומכירות בחברת DSV
עו״ד גיל נדל בפורום IPL
16.09.19
עו״ד גיל נדל בפורום IPL

פורום Israel Pharma & Medical Logistics וחברת DSV ערכו היום מפגש ייחודי שעסק ביבוא ציוד ומכשור רפואי.

 

את המפגש פתח שוקי נדל מחברת ל. ש שיווק ורישום, אשר הרצה על יבוא ציוד רפואי, סוגי האישורים הקיימים, השימוש במערכת מסלול, עדכוני רגולציה ונקודות חשובות לשיפור תהליך יבוא אמ״ר (אביזרים ומכשירים רפואיים).

 

לאחריו, הרצה עו״ד גיל נדל, שותף וראש תחום יבוא ויצוא במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות׳, על חוקיות היבוא לאור השינויים ברגולציה. עו״ד נדל התייחס לשינויים שחלו מאז כניסת מערכת שער עולמי, לסיווג טובין לצורכי מכס, ולשוני בין הסיווג המופיע בחשבון המכר לסיווג הניתן על ידי סוכן המכס.

 

לסיכום המפגש הסביר ג׳קי זפרן, מנהל תחום מקצועי, עמילות המכס DSV, על תהליכי יבוא לאמ״ר ותרופות, התוספת החמישית לצו יבוא חופשי, הנחיות המכס לתוקף אישורים ועוד.

 

לימור גיל שני, סמנכ״לית שיווק ומכירות בחברת DSV, מסרה כי: ״כחברה גלובלית מובילה ולאור המיזוג עם Panalpina, התגבר הצורך בהדרכה מקצועית המותאמת לתחום הציוד הרפואי. אנו שמחים על ההזדמנות לארח לקוחות מהתחום ולשתף מהידע הרב בנושא״.

 

את המפגש הנחה שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics.

 

 

 

 

המידע שמפורסם על ידי הפורום וכן במסגרת המפגשים וההרצאות שיתקיימו בפורום מעת לעת, מיועד לצורך החלפת מידע בין המשתתפים וקידום הידע הציבורי המשותף של הפעילים בפורום, ולא נועד להוות ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ אחר. מנהלי הפורום וכן המשתתפים בו והמפרסמים מידע באמצעותו אינם אחראים לשום פעולה שתתבצע על סמך מידע שנמסר ו/או הופץ בפורום והמשתתף בפורום אחראי לבדוק את כל המידע הרלבנטי לקבלת החלטותיו באמצעות אנשי המקצוע המתאימים ולא בהסתמך על המידע שמפורסם על ידי הפורום ו/או המשתתפים בו כאמור לעיל.