פריץ מצטרפת לתכנית המבדקים של פורום IPL

במסגרת התכנית, עוברת החברה מבדק מקיף הכולל מספר מפגשים. התכנית הושקה השנה בכדי לייצר סטנדרט אחיד בכל הנודע להסמכת ספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות ונבנתה בשיתוף עם לקוחות מובילים בתחום
21.07.20 / 09:48
פריץ מצטרפת לתכנית המבדקים של פורום IPL
21.07.20
פריץ מצטרפת לתכנית המבדקים של פורום IPL

חברת פריץ, המספקת פתרונות לשירותי שרשרת האספקה מקצה לקצה והמתמחה בתעשיית הפארמה מזה כ-30 שנה, מצטרפת לתכנית מבדקי האיכות לספקים לוגיסטיים של פורום Israel Pharma & Medical Logistics. התכנית הושקה השנה בכדי לייצר סטנדרט אחיד בכל הנודע להסמכת ספקים לוגיסטיים בתעשיית הבריאות ונבנתה בשיתוף עם לקוחות מובילים בתחום.

 

במסגרת התכנית, עוברת החברה מבדק מקיף הכולל מספר מפגשים הנערכים הן במטה החברה באור יהודה והן בסניף החברה בנתב״ג על ידי צוות בודקים. בין היתר נבדקים: היערכות החברה לטיפול במשלוחי פארמה, ניהול מערכת האיכות, קיום והטמעת נהלים, טיפול באירועים חריגים, יכולות בתחום שילוח מבוקר טמפרטורה, הכשרת עובדים ועוד. בפריץ מאמינים כי שיתוף הפעולה עם פורום IPL הוא בעל חשיבות רבה, בעיקר לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ואיכות, המותאמים לצרכי לקוחותיה.

 

המידע שמפורסם על ידי הפורום וכן במסגרת המפגשים וההרצאות שיתקיימו בפורום מעת לעת, מיועד לצורך החלפת מידע בין המשתתפים וקידום הידע הציבורי המשותף של הפעילים בפורום, ולא נועד להוות ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ אחר. מנהלי הפורום וכן המשתתפים בו והמפרסמים מידע באמצעותו אינם אחראים לשום פעולה שתתבצע על סמך מידע שנמסר ו/או הופץ בפורום והמשתתף בפורום אחראי לבדוק את כל המידע הרלבנטי לקבלת החלטותיו באמצעות אנשי המקצוע המתאימים ולא בהסתמך על המידע שמפורסם על ידי הפורום ו/או המשתתפים בו כאמור לעיל.